پیام تسلیت بارسلونا به لوئیز انریکه

عد از آنکه لوئیس انریکه، سرمربی سابق بارسلونا و تیم ملی اسپانیا با انتشار پیامی درگذشت دختر 9ساله‌اش را اعلام کرد سیلی از پیامهای تسلیت و همدردی با او منتشر شد. باشگاه بارسلونا هم برای تسلیت به انریکه پیش‌قدم شده و در حساب توییتر رسمی باشگاه به او تسلیت گفت. ماریا بارتومئو رئیس بارسلونا و چندین نفر از ستاره‌های بارسا نیز پیامهای تسلیت جداگانه‌ای خطاب به سرمربی سابق این تیم منتشر کردند.

باشگاه بارسلونا در حساب توییتری رسمی خود نوشت:” ما به لوئیس انریکه و خانواده‌اش در این لحظات دشوار تسلیت گفته و به آنها ادای احترام می‌کنیم”.

بارتومئو هم در پیام تسلیت خود نوشت:” باشگاه بارسلونا به لوئیس انریکه، همسرش و خانواده‌اش در این لحظات دردناک تسلیت گفته و حمایت کامل خود را از آنها اعلام می‌کند. همه اعضای بارسلونا به خاطر از دست دادن شانا بسیار متاسف هستند. به خانواده مارتینز کویِی تسلیت گفته و به آنها ادای احترام می‌کنیم”.

جرارد پیکه، لیونل مسی، لوئیس سوارز، سرخی روبرتو و سرخیو بوسکتس از دیگر ستاره‌های بارسا بودند که به  سرعت به این خبر تلخ واکنش نشان داده و پیامهای تسلیتی خطاب به لوئیز انریکه منتشر کردند.

منبع : ورزش3